Dyplomy i Wyróznienia

Wyróżnienia nadawane przy okazji specjalnych osiągnięć na przestrzeni całej historii Zakładu.
Dyplom nadania złotego medalu Górniczo-Hutniczej Sp. Akc. "Węgierska Górka" na IX Targach Wschodnich we Lwowie w 1926 r. Dyplom Uznania Wystawy Ruchomej Prób i Wzorów Przemysłu Krajowego w Warszawie w 1928 r. za "dział rur wodociągowych i gazowych". Dyplom Honorowy Ministra Przemysłu i Handlu "za wysoki poziom wyrobów żeliwnych". Nadany na Powszechnej Wystawie Krajowej w Poznaniu w 1929 roku. Na tej samej wystawie "Węgierska Górka" otrzymała także złoty medal. Dyplom Honorowy nadany Górniczo - Hutniczej Sp. Akc. "Węgierska Górka" na Międzynarodowej Wystawie w belgijskim Liege w roku 1930.
Akt nadania Medalu 40-lecia Ludowego Wojska Polskiego dla Odlewni Żeliwa, nadanego przez Kierownictwo Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w 1983 r. Awers Medalu 40-lecia Ludowego Wojska Polskiego dla Odlewni Żeliwa, nadanego przez Kierownictwo Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w 1983 r. Rewers Medalu 40-lecia Ludowego Wojska Polskiego dla Odlewni Żeliwa. Dyplom Agencji Rozwoju Przemysłu i Ministra Przemysłu dla Odlewni Żeliwa "Węgierska Górka" za zajęcie drugiego miejsca w konkursie na najlepszy program restrukturyzacyjny w 1992 r.
Dyplom Agencji Rozwoju Przemysłu i Ministra Przemysłu dla Odlewni Żeliwa "Węgierska Górka" za zajęcie drugiego miejsca w konkursie na najlepszy program restrukturyzacyjny w 1992 r.