Zdjęcia

Zdjęcia prof. Jerzego Buzka z lat dwudziestych i trzydziestych.
Ostatnie zdjęcie portretowe prof. Jerzego Buzka, wykonane na kilka lat przed śmiercią. Jerzy Buzek w latach dwudziestych. Jan Buzek, brat bliźniak Jerzego Buzka. Zabudowania Huty w Trzyńcu. Tutaj, w latach 1899 - 1911 pracował Jerzy Buzek.
Jerzy Buzek wraz z żoną Heleną i psem wypoczywa w ogrodzie hutniczym. Karta wizytowa prof. inż. Jerzego Buzka. "Donky". Pupil prof. Jerzego Buzka. Salon w domu rodziny Buzków w Węgierskiej Górce.
Salon w domu rodziny Buzków w Węgierskiej Górce. Choinka świąteczna w domu rodziny Buzków. Jerzy Buzek wraz ze współpracownikami. Jerzy Buzek przy pracy.
Jerzy Buzek w czasie pracy. Prof. Jerzy Buzek w swoim gabinecie. Zdjęcie z roku 1936. Jerzy Buzek przy radioodbiorniku. Rok 1936. Jerzy Buzek przemawia do zgromadzonych pracowników w dniu obchodów dwudziestopięciolecia Jego pracy w "Węgierskiej Górce".
Jerzy Buzek z synem Jerzym w służbowym Mercedesie Dyrektora. Tablica pamiątkowa, wmurowana w 1959 roku, w dwudziestą rocznicę śmierci Jerzego Buzka w budynek Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jerzy Buzek z rodziną na wycieczce. Zdjęcie wykonane przed nieistniejącym już schroniskiem na Baraniej Górze. Powóz konny prof. Jerzego Buzka.
Jerzy Buzek wraz ze swym współpracownikiem, inż. Juliuszem Skałką. Zdjęcie wykonane na początku lat trzydziestych. Nekrolog Jerzego Buzka w prasie. 4) Ewangelicki Pose- Cieszy˝ski 25. 2